Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
Big WorldRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 2.5
Rohan at the LouvreRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
A Balloon's LandingRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The New Employee: The MovieRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5- Our Summer PoemRated ★ 2.5
- The yesterdayRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- 내일Rated ★ 2.5
- Dawn to DawnRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.5