Movies
Ratings
87
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0