Movies
Ratings
39 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
 The Kirishima ThingRated ★ 5.0 The Kirishima ThingRated ★ 5.0
 Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5 Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 The HostRated ★ 5.0 The HostRated ★ 5.0
 Your Name.Rated ★ 4.0 Your Name.Rated ★ 4.0
 SearchingRated ★ 4.5 SearchingRated ★ 4.5
 The ThroneRated ★ 3.5 The ThroneRated ★ 3.5
 InterstellarRated ★ 3.0 InterstellarRated ★ 3.0
 X-Men: First ClassRated ★ 4.5 X-Men: First ClassRated ★ 4.5
 SecretRated ★ 4.0 SecretRated ★ 4.0
 HauntersRated ★ 3.0 HauntersRated ★ 3.0
 Beastie BoysRated ★ 2.5 Beastie BoysRated ★ 2.5
 Edge of TomorrowRated ★ 4.0 Edge of TomorrowRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0 John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
 In TimeRated ★ 3.0 In TimeRated ★ 3.0
 John WickRated ★ 4.0 John WickRated ★ 4.0
 Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0 Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0