Movies
Ratings
193
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0