Movies
Ratings
320
The SubstanceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0