Movies
Ratings
166
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.0
Just My LuckRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 1.0
Se7enRated ★ 1.0
The TransporterRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 1.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 1.0
Who are You?Rated ★ 1.0
Interview with the VampireRated ★ 1.0