Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5