Titles you rated
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.0
My Beautiful ManRated ★ 4.0