Series
Ratings
160
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.5
Manifest Season 2Rated ★ 5.0
ManifestRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 0.5