Movies
Ratings
26
The PianistRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0