Series
Ratings
228
EuphoriaRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 3.0
Zerosum GameRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.5
F1: The AcademyRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.0- 대학전쟁Rated ★ 4.0
대학전쟁Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0