Titles you rated
ConclaveRated ★ 3.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.0
Tori and LokitaRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
Little Big WomenRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0