Series
Ratings
43
Koisenu FutariRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 3.0
日本ボロ宿紀行Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Mr. BrideRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 4.0- Tonight is U-Shaped Season 2Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0