Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5