Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
1408Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0