Movies
Ratings
380
The MediumRated ★ 3.5
Dominion: Prequel to the ExorcistRated ★ 2.5
The Possession of Hannah GraceRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 4.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
When Evil LurksRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
YummyRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
Bldg N.Rated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5