Titles you rated
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
American NightmareRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
My NameRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0