Titles you rated
Life on MarsRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
TwelveRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.5- Sdae Beopakgwa MidalsageonRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Kkondae InternRated ★ 3.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0