Movies
Ratings
823
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
HuntRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5