Movies
Ratings
992
DolittleRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 2.5