Series
Ratings
25
HERORated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0