Movies
Ratings
832
Alpha and OmegaRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Famme FataleRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.5
The Way of the DragonRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0