Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Tomb of the RiverRated ★ 0.5
John WickRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5