Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0