Titles you rated
A Late QuartetRated ★ 3.5
Ricki and the FlashRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
A Fantastic WomanRated ★ 3.5
Destination WeddingRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 2.5
The BachelorsRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Sam Smith: Live in LondonRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 2.5
The Best of MeRated ★ 4.0
Fruitvale StationRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.5