Titles you rated
Non-fiction DiaryRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0- The Last WitnessRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 4.0- Affliction Of ManRated ★ 3.5
KilimanjaroRated ★ 3.5
North Korean Partisan in South KoreaRated ★ 4.0
The Whale HunterRated ★ 3.5- Blue in YouRated ★ 2.5
MRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Outrage BeyondRated ★ 3.5
OutrageRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0