Titles you rated
Camille Claudel, 1915Rated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0