Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Hot SpotRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Fleishman Is in TroubleRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0