Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
BraveRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0