Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Survival of the Thickest Season 2Rated ★ 3.0
Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Big Hero 6: The SeriesRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0