Movies
Ratings
686
Chicken with PlumsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0