Movies
Ratings
661
WALL-ERated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big DaddyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0