Titles you rated
VenomRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5