Movies
Ratings
108
The MartianRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5