Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Farewell, Garden TerraceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5