Series
Ratings
134
The TyrantRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 2.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5