Movies
Ratings
422
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
ScoutRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0