Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 2.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 1.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0