Movies
Ratings
441
ExhumaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The BarRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0