Titles you rated
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
A Boy and SungreenRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 3.0
Life is FruityRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0