Series
Ratings
18- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0