Titles you rated
The FarewellRated ★ 3.5
The End of the StormRated ★ 4.0
Mother and ChildRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Remember MeRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.5
DetourRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
AmmoniteRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0