Series
Ratings
50- Swimming in the DarkRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.0- The Reason We Can’t SleepRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0