Titles you rated
John CarterRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
From Paris with LoveRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.5