Titles you rated
JulesRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Night Always ComesRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
SteveRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
ElioRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Triple FrontierRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5