Series
Ratings
113
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The BreakthroughRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The MadnessRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Unexpected Business Season 3Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
The Crowded RoomRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0