Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
Man In EuropeRated ★ 4.0