Titles you rated
- What Is Love?Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 5.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.5
- Show Me The Money 5Rated ★ 4.5
Show Me The Money Season 4Rated ★ 4.5
Show Me The MoneyRated ★ 4.5
SHOW ME THE MONEYRated ★ 3.5- Show Me The Money 2Rated ★ 3.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 4.5
Show Me The Money Season 8Rated ★ 4.5
Show Me The Money 777Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5