Movies
Ratings
1177
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Shallow GraveRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Desert of NamibiaRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The GesuidouzRated ★ 3.5
You're not normal, either!Rated ★ 3.0
Too Young To Die!Rated ★ 3.5