Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0